17 Janar 2017 |       Share
 
 
 
Faqja Kryesore
   
Rreth nesh
   
Salla Opertive
   
Grupi i Gatshėm
   
Shėrbimet
   
Kontakto
 
Ofertat
Ju mund te njiheni here pas here mbi ofertat e kompanis tone
Klientėt
Kompania jone operon ne treg me nje list te gjer klientesh
Kotaktet
Per ēdo informacion, ju lutemi na kontaktoni
Regjistro buletinė
SHFAQJA PARAPRAKE E GALERISE
                                                                                                               

Mirėsevini nė Nazeri 2000!

 

Shoqëria e Ruajtjes dhe Sigurisë Fizike “Nazeri 2000” ka një ekperiencë mbi 15 vjeçare në fushen e ruajtjes dhe sigurisë fizike duke vendosur standarte të reja në këtë shërbim, me profesionalizëm dhe cilësi në shërbimin e ofruar.

Administratori dhe Drejtuesi Teknik i Shoqerisë Z. Durim Nazeraj ka themeluar Shoqërinë në vitin 2000, i pajisur me njohuritë e domosdoshme për këtë lloj shërbimi dhe kërkesat e tregut për cilësi dhe profesionalizëm falë arsimimit të tij pranë Akademisë së Policisë dhe eksperiencës disavjeçare në këtë profesion.

Shoqëria “Nazeri 2000” prej disa vitesh është e çertifikuar me Standartin  

UNI-EN-ISO 9001:2008, duke treguar cilësi të lartë në shërbim tashmë në nivele kombëtare dhe më gjerë.

Aktiviteti i Shoqërisë përfshin disa profile:
  

- Shërbim i Ruajtjes dhe Sigurisë Fizike;

- Shërbim Transporti Vlerash Monetare;

- Sherbim me Grup te Gatshem 24 ore;

- Sherbim Patrullimi;

- Instalim dhe Monitorim me Sisteme Alarmi;

- Instalim dhe Monitorim me Sisteme Kamerash;

- Instalim dhe Monitorim me Sisteme GPS;

- Shoqerimin e Personaliteteve dhe Personave VIP;

 

Garantojmë se Shoqëria “Nazeri 2000” është një Partner i Sigurt për bashkëpunim dhe zhvillim.

 

Tė Rejat

Oferte Speciale
Sisteme Alarmi, Sistem Kundra Zjarrit, Sistem...